DDP > Produkty > ScamaxDDP - strona główna

Kontakt z ddpDDP - strona główna

Start»Produkty»Scamax

Skanery SCAMAX

Produkcyjne skanery dokumentowe SCAMAX, niemieckiej firmy InoTec GmbH są najwyższej jakości urządzeniami przeznaczonymi do przetwarzania dużych ilości dokumentów papierowych na postać elektroniczną. O jakości ich konstrukcji świadczy fakt, że nie mają one rekomendowanych nakładów - są w stanie przetworzyć każdą ilość papieru, jaką operator może podać do skanowania.
Rodzina skanerów SCAMAX składa się z następujących modeli.

Modele SCAMAX serii 4x3, umieszczone w identycznej, nabiurkowej obudowie, różniące się prędkością skanowania. Od modelu 403 z prędkością 90 stron A4/minutę do modelu 433 z prędkością do 300 stron A4/minutę, skanery Scamax chrakteryzują się tą samą niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji.

Model SCAMAX 510 jest wysokowydajnym skanerem wolnostojącym. Jego prędkość i jakość predestynują go do najbardziej wymagających zastosowań. Po wyposażeniu w opcjonalną kamerę mikrofilmową może stanowić podstawę produkcyjnego systemu hybrydowego.
Wszystkie skanery SCAMAX dostarczane są z certyfikowanymi sterownikami Twain i ISIS i mogą stanowić element wejściowy do dowolnych systemów archiwizacji, obiegu lub zarządzania dokumentami.

wstecz do góry


Scamax
Skanery SCAMAX
SCAMAX 4x3
SCAMAX 510/515
Referencje
Strona firmy InoTec
InoTec
www.inotec.eu
Copyright © 2003-2017 DDP Sp. z o.o. Design: The Nobodys