Oprogramowanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut congue auctor velit eu hendrerit.

Oprogramowanie

Skanowanie

Sam skaner bez odpowiedniego oprogramowania nie daje jeszcze możliwości efektywnej realizacji zadań digitalizacji. Dopiero w połączeniu z odpowiednim programem do pobierania, obróbki i dystrybucji obrazów staje się systemem skanującym.

Jesteśmy dystrybutorem wiodących na rynku rozwiązań ScanGate, BCS-2, BatchScanWizard i Scan+ w pełni współpracujących z oferowanymi przez nas skanerami.

Oprogramowanie

Zarządzanie digitalizacją / automatyzacja procesów

Specjalistyczne oprogramowanie ScanGate LWF oraz ScanFlow ułatwia stworzenie kompletnego rozwiązania do zarządzania procesami digitalizacji. Możliwość automatyzacji pozwala na podniesienie efektywności pracy na nowy poziom i eliminuje konieczność ręcznego, podatnego na błędy, przetwarzania zdigitalizowanych dzieł i kolekcji.

Oprogramowanie

Repozytorium cyfrowe

Digitalizacja nie jest zakończona bez umieszczenia obiektów w cyfrowym repozytorium i ich udostępnienia. Nowoczesna biblioteka Nainuwa pozwala na znaczne uproszczenie wyszukiwania oraz interakcji z obiektami cyfrowymi.

Oprogramowanie

Katalogi kartkowe

Autorskie rozwiązanie IKKar pozwalające szybko przenieść do Internetu obrazy kart katalogowych lub kart katalogu klamrowego z zachowaniem struktury indeksowania. Prosty i intuicyjny interfejs umożliwia każdemu dostęp do katalogu bez konieczności wizyty w bibliotece.