praca programisty

Oprogramowanie

Oprogramowanie

Skanowanie

Sam skaner bez odpowiedniego oprogramowania nie daje jeszcze możliwości efektywnej realizacji zadań digitalizacji. Dopiero w połączeniu z odpowiednim programem do pobierania, obróbki i dystrybucji obrazów staje się systemem skanującym.

Jesteśmy dystrybutorem wiodących na rynku rozwiązań ScanGate, BCS-2, BatchScanWizard i Scan+ w pełni współpracujących z oferowanymi przez nas skanerami.

oprogramowanie do skanowania książek
skanowanie stron
Oprogramowanie

Zarządzanie digitalizacją / automatyzacja procesów

Specjalistyczne oprogramowanie ScanGate LWF oraz ScanFlow ułatwia stworzenie kompletnego rozwiązania do zarządzania procesami digitalizacji. Możliwość automatyzacji pozwala na podniesienie efektywności pracy na nowy poziom i eliminuje konieczność ręcznego, podatnego na błędy, przetwarzania zdigitalizowanych dzieł i kolekcji.

Oprogramowanie

Repozytorium cyfrowe

Digitalizacja nie jest zakończona bez umieszczenia obiektów w cyfrowym repozytorium i ich udostępnienia. Nowoczesna biblioteka Nainuwa pozwala na znaczne uproszczenie wyszukiwania oraz interakcji z obiektami cyfrowymi.

oprogramowanie nainuwa
skanowanie stron
Oprogramowanie

Katalogi kartkowe

Autorskie rozwiązanie IKKar pozwalające szybko przenieść do Internetu obrazy kart katalogowych lub kart katalogu klamrowego z zachowaniem struktury indeksowania. Prosty i intuicyjny interfejs umożliwia każdemu dostęp do katalogu bez konieczności wizyty w bibliotece.