DDP > O nas > FirmaDDP - strona główna

Kontakt z ddpDDP - strona główna

Start»O nas»Firma

Informacje o firmie

Spółka DDP została założona wiosną 2003 roku przez grupę specjalistów zajmujących się profesjonalnie cyfrowymi technologiami produkcji dokumentów od połowy lat 90-tych XX wieku tj., od początku ich istnienia w Polsce.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań obejmujących przetwarzanie dokumentów z postaci papierowej na cyfrową, tworzenie cyfrowych kolekcji i katalogów.

Swoją ofertę kierujemy do firm poszukujących nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań usprawniających proces digitalizacji i przetwarzania dokumentów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, DDP nawiązało współpracę z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania służącego do przetwarzania dokumentów.

Nasza oferta obejmuje:

Sprzęt

Skanery Scamax firmy InoTec GmbH, reprezentujące najwyższą światową jakość, przeznaczone do profesjonalnych zastosowań wymagających wyjątkowej niezawodności sprzętu.

Skanery dziełowe Bookeye do skanowania oprawionych oryginałów, gazet, starodruków itp.

Automatyczne skanery dziełowe ScanRobot pozwalające skanować do 2500 stron oprawionych dzieł na godzinę.

Skanery płaskie i szerokoformatowe WideTEK rozszerzające i uzupełniające naszą ofertę o urządzenia do skanowania map, planów itp.

Skanery mikroform (mikrofilmów zwojowych, mikrofisz i kart okienkowych) Sunrise.

Oprogramowanie

DDP jest partnerem wiodących producentów oprogramowania do obróbki skanowanych obrazów oraz archiwizacji. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje produkty firm Janich&KlassImageAccess. Wyboru tych dostawców dokonaliśmy kierując się najwyższą jakością ich produktów oraz wymogami polskiego rynku.

Usługi

DDP oferuje usługi związane z doradztwem i wdrożeniami systemów do profesjonalnego, produkcyjnego skanowania dokumentów. Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy projektu, od rozpoznania procesów poprzez skonfigurowanie rozwiązania po prowadzenie wdrożenia i wsparcie posprzedażne.

Posiadamy profesjonalne skanery oraz oprogramowanie, za pomocą których realizujemy usługowe projekty skanowania, katalogowania i udostępniania dokumentów. O jakości naszych realizacji świadczą opinie naszych Klientów, udostępniane na życzenie.

wstecz do góry

Copyright © 2003-2017 DDP Sp. z o.o. Design: The Nobodys